Wellness - fitness kongres

Termín konání: sobota 2. listopadu 2019 

Místo konání: Sportovní centrum Univerzity Karlovy v Hostivaři, Bruslařská 10, Praha 10. MHD: Stanice metra Skalka, potom bus 125 do zast. Gercenova a odtud ke sportovní hale (bazénu) cca 200 m.

Prezence: 8:45 - 9:15.

Diplom a prodloužení licence: Za účast na kongresu získáte diplom a můžete si prodloužit licenci akreditovanou MŠMT ČR (vezměte svoji licenci s sebou).

V průběhu kongresu bude možné zakoupit všechny metodické materiály nabízené na www.wellness.cz, včetně NOVINKY: Fasciální strečink.

Finanční úhrada:

Platba do 25. října 2019!!!:

Skupina 3 a více osob -                                      950,- /osobu

Jednotlivec -                                                     1 150,-
a) poukázkou "C" na adresu: Eva Blahušová, Společná 7, 182 00 Praha 8
b) bankovním převodem na č. ú.: 1926548349/0800, VS: vaše datum narození

 

 

Vysvětlivky k lekcím:

Dance AE session: Taneční aerobik v efektní choreografii. Skvělý pocit a finálová skladba na závěr lekce.

Expandery: Cvičení stabilizačního systému s využitím posilovacích pomůcek.

Fasciální strečink: Protahovací cvičení zaměřené nejenom na svaly, ale zejména na fascie. Lekce zahrnuje fasciální strečink (dynamaický a statický) a fasciální elasticitu.

Fit Pain Free: Jednoduchá metoda cvičení, tzv. nelékařské úlevy od bolesti podle P. Egoscue. Většinou jde o jednoduché izolované pohyby, které řeší individuální bolesti zad, ramen, kyčlí a pod.

Flexi-bar + Fit Pain Free: spojení dvou metod cvičení - 1) Flexi-bar je vibrační tyč, která slouží k posílení hlubokého stabilizačního systému + 2) Fit Pain Free je izolované posilování každého svalu a řeší bolesti zad, ramen, kyčlí, kotníků.

Fyzio flossing:Využití flossbendů v oblasti fitness, kde dynamickou kompresí dochází k ovlivnění
oblasti měkkých tkáních a kloubních spojení pro aktivaci a podporu funkce pohybového aparátu.

Gyro metoda - advanced: Cvičební systém, který využívá rytmické vlnivé pohyby k procvičení všech kloubů, zejména páteře, s principy fasciálního tréninku. Důraz je kladen a posílení střední části těla a stimulaci dýchacích návyků. Na pokročilé úrovni při rytmické hudbě může spalovat tuk. Ve světě se kombinuje zejména s Pilatesovou metodou.

Jandova metoda - pokračování: Jedno z mála zdravotních cvičení, které ovlivňuje nejen pohybový aparát, ale také činnost mozku. Cílem cvičení je dokonale koordinovaný pohyb, který se může naučit každý. Lekce nabídne postupy při chronické bolesti.

Medical Yoga - Yoga na základě správného držení a používání těla.

Pilates Dance a Balance: Lekce založená na principech pilatese a sestavená do jednoduché choreografie s využitím balačních prvků.

Psychomotorická cvičení: Systém cvičení pro obohacení jakékoli lekce ve fitness, jehož cílem je vytvářet a podporovat harmonickou osobnost z hlediska fyzického, psychického a společenského.

RCT - Roller Core Training: Využití různých velikostí pěnových válců k cílené aktivaci hlubokého stabilizačního systému, zlepšení koordinace a flexibility. Naučíte se provádět efektivní automasáž svalů, spoušťových bodů (trigger points), fascií a pomůžete zmírnit bolest a ztuhlost svalůvzniklé jejich přetížením.

TABATA workout: Cvičební lekce inspirovaná náročným intervalovým tréninkem.

 

P R O G R A M 

Prezence: 8:45 – 9:15

Prodej metodických materiálů 9:15 až 12:00

  		sál 1             sál 2              sál 3
_______________________________________________________________
9:30-10:45   Dance AE session  Fit Pain Free  Jandova met. 
        A.Tomanová     H.Toufarová   T.Fuchs    

10:45-12:00 Pilates dance RCT Expandery
        A.Tomanová     P.Maroušek    T.Fuchs    
12:00-13:15  TABATA workout   Flexi-Bar+FPF   Fyzioflossing
        J.Větrovský    H.Toufarová    P.Maroušek  
13:15-14:30  Medical Yoga    Gyro metoda   Psychomotorika 
        J.Větrovský    E.Blahušová    P.Maroušek  
14:30-15:45            Fasciální trénink
                 E.Blahušová           

 

Lektoři

Eva Blahušová, doc.: vedoucí wellness studia, akreditace MŠMT ČR k udělování licencí, členka celosvětové organizace IDEA (sdružuje fitness profesionály) a Pilates method alliance, řada publikací.

Tomáš Fuchs: licence Fitness instr.- personal trainer, wellness consultant, aerobic. Specializuje se na funkční trénink, rehabilitační a další metody. Lektor na školeních Wellness school, osobní trenér.

Petr Maroušek, DiS: fyzioterapeut, certifikovaný instruktor pro komplexní metody.

Alice Tomanová: licence Instruktorka aerobiku, Instruktorka Pilates. Specializuje se na všechny formy aerobiku a balanced body cvičení.

Toufarová Hana, PaedDr.: Majitelka AC Fitness, Master Trainer metody Fit Pain Free, výhradní dovozce FLEXI-BAR a X-CO do ČR a SK.

Jan Větrovský, Mgr.: absolvent FTVS UK, majitel Fitness arény, pohybový terapeut, profesionální trenér. Specializuje se na Lebert metody a Flowin cvičení, Hatha jógu a další.

Renata Větrovská, Mgr.: absolventka FTVS UK - obor fyzioterapie a tělesné a zdravotní výchovy tělesně postižených.


Přihláška
Kongres
*
*
*
*
Ano, chci využít slevy pro studenty (nutné potvrzení)
Ano, chci účastí na akci prodloužit platnost licence

Prohlašujeme, že výše uvedené údaje budou sloužit pouze pro vnitřní účely naší organizace, nebudou poskytnuty třetí osobě ani nebudou jiným způsobem zneužity.

Školicí středisko se zavazuje utajovat osobní údaje o účastnících v souladu se zákonem č. 101/2000sb. O ochraně osobních údajů.