Český ráj - penzion Espero

14. 07. 2019 - 21. 07. 2019
00. 00. 0000 - 00. 00. 0000

Český ráj.jpgMísto konání:

 

Penzion Espero ve Skokovech u Turnova je uprostřed nádherných lesů a skalních měst. Místo nabízí mnoho možností k využití volného času: pěší a cyklo turistiku, koupání v nedalekých rybnících a koupalištích. V okolí se nacházejí hrady a zámky (Kost, Valdštejn, Hrubá Skála, Trosky), skalní města (Drábské světničky, Příhrazy, Prachov, Hrubá Skála) a další zajímavosti, vybízející k návštěvě.

 

skokovy - celkově.jpgCvičení:
Skokovy.jpg


Školení:
nabízíme školení Instruktor cvičení Pilates  s udělením licence akreditované MŠMT ČR č.j.: 097/2017-50-A,R;  umožňuje získání živnostenského oprávnění s celostátní platností v oblasti "Poskytování tělovýchovných služeb" a na základě dohody mezi členskými státy je platná ve státech EU.

Program zahrnuje pouze výuku (teorii a praxi) Pilatesovy metody. 
Kdo nevlastní žádnou licenci akreditovanou MŠMT nebo VŠ diplom tělovýchovného nebo zdravotnického zaměření, může absolvovat první víkend běžného školení v Praze (1. - 3.3.) nebo si doplnit teorii samostudiem a na místě absolvovat zkoušku (předepsanou MŠMT). Doplatí k níže uvedené ceně navíc Kč 1000,-. Bližší informace na wellness@cbox.cz.

Harmonogram školení zahrnuje každodenní výuku pod vedením doc. Blahušové a samostudium. Výuka probíhá venku nebo v provizorní tělocvičně. Aktuální rozvrh připravujeme na místě s ohledem na počasí a individuální požadavky.

Novinka: Školení může absolvovat kdokoli bez výjimky. Nově jsme získali možnost tzv. kombinovaného studia, tj. zájemce si může doplnit teorii samostudiem. Více informací na wellness@cbox.czUbytování:
Skokovy- terasa.jpg

V penzionu v 1 až 3 lůžkových pokojích, většinou se sprchami a WC na patře.Služby:

Zábava/sport:

Doporučujeme si vzít kolo, k dispozici je garáž pod zámkem.Doprava:

Vlastní, cílová stanice vlakových a busových spojů je Loukov u Mnichova Hradiště.Ceny:

9 440,-: polopenze, ubytování, školení a certifikát Instruktor cvičení Pilates

9090,- : pouze snídaně, ubytování, školení a certifikát Instruktor cvičení Pilates

 

Poznámka: Ti, kdo nemají výjimku a využijí možnost kombinovaného studia (samostudia teorie) zaplatí navíc Kč 1000,- a udělají na místě zkoušku z teorie.

PŘIHLÁŠKY a záloha Kč 4000,- do 15. června 2019 
Číslo účtu: 1926548349/0800; VS: Vaše datum narození.

Doplatek na místě (dle výběru stravy).

Informace na wellness@cbox.cz.Další:

Pobyt začíná v neděli v 16,00 hodin společnou schůzkou v penzionu.